Paskelbta Pakomentuoti

Lenovo LP5 apžvalga – kokybiškos biudžetinės ausinės

Lenovo LP5

Šioje apžvalgoje apžvelgsime stilingas „Lenovo LP5 TWS“ ausines su funkcijomis, dėl kurių jos yra vienos geriausių pigių ausinių, kurias galite nusipirkti už mažiau nei 20 EUR. Šios ausinės yra aprūpintos aukščiausios kokybės garso sistema, 13 mm dinamine tvarkykle ir triukšmo mažinimo technologija, naudojant patobulintą „Bluetooth 5.0“ lustą, kad būtų galima perduoti nepriekaištingą ryšį. Belaidės ausinės taip pat turi 12 valandų veikimo bateriją ir IPX5 atsparumą vandeniui ir dar daugiau kitų funkcijų.

  • HiFi Stereo Bass & BT5.0
  • 13 mm dinaminė tvarkyklė
  • Triukšmo mažinimo technologija
  • 12h Baterijos veikimo laikas
  • IPX5 Atsparus vandeniui

Apskritai „Lenovo“ yra paprasto ir elegantiško dizaino. Kalbant apie įkrovimo dėklą, jis yra stačiakampio ovalo formos, suapvalintais kampais, labai kompaktiškas, mažas ir lengvas, tik 30 g, pagamintas iš blizgaus balto arba juodo plastiko su Lenovo prekės ženklo logotipu pilka spalva. įkroviklio dėklo priekyje.

Taip pat priekinės dalies centre yra ilgas lizdas dėklui atidaryti, kurį supa įmontuotas magnetas, kad būtų lengva atidaryti ir uždaryti viena ranka. Atidarius, yra vieta ausinėms su automatinio įkrovimo paleidimu. žemiau plyšio yra LED indikatoriai, rodantys akumuliatoriaus būklę. Kalbant apie nugarą, ji yra švari.

Deja, įkrovimo dėklo apačia yra apvali, todėl negalėsite jo pastatyti. Svarbiausias dalykas yra C tipo įkrovimo prievadas, kuris būtų buvęs geresnis, jei jis būtų buvęs kitur, ypač ant belaidžio įkrovimo dėklų.

LP5 belaidės ausinės yra išties mažos, turi trumpą kotelį ir blizgiai baltą antgalį, o svarbiausia – yra lengvos, sveria apie 3,6 g. ir labai patogu laikyti ausyje.

Be to, „L“ ir „R“ yra atspausdinti ausinių kojelės apačioje, kad būtų galima atskirti kairę ir dešinę ausis. Apačioje prie jutiklinio valdymo pulto išorinėje ausinių pusėje yra magnetinis įkrovimo kontaktas ir mikrofono paėmimo anga, užtikrinanti gerą ir aiškų garso priėmimą pokalbio metu, naudojant triukšmo mažinimo angą ausinių išorėje, kuri bendradarbiauja su mikrofonu, kad būtų galima tiksliai atskirti žmogaus balsą nuo triukšmo.

LP5 turi IPX5 vandeniui atsparų, todėl jos yra apsaugotos nuo lietaus, prakaito ir dulkių, o tai padeda efektyviai naudoti ausines bet kurioje sporto aplinkoje. Tačiau jos neturėtų būti visiškai panardintos į vandenį, kad būtų išvengta galimos žalos ir liktų su jumis ilgą laiką.

Lenovo LP5“ siūlo puikų suderinamumą tiek su IOS, tiek su „Android“ įrenginiais ir naudoja „Bluetooth 5.0“ technologiją, užtikrinančią stabilų ir galingą perdavimą, mažesnį uždelsimą ir sklandesnį ryšį, užtikrinantį aukštą garso kokybę. Be to, galite mėgautis iki 10 metrų ilgio muzika, net esant plonoms sienoms tarp jūsų ir įrenginio. Tačiau LP5 poravimas yra toks pat, kaip ir bet kurios belaidės ausinės, tereikia atidaryti įkrovimo dėklą ir jos automatiškai įsijungs bei pereis į susiejimo būseną.

Lenovo LP5“ turi puikų stereo efektą, pasižymintį dideliu garsumu, puikiais žemaisiais dažniais ir aiškiai apibrėžtais tonais, todėl užtikrina puikų viso diapazono veikimą ir geresnę garso kokybę.

Skambučiams „Lenovo LP5“ yra nebrangios ausinės, kuriose įdiegta triukšmo mažinimo technologija. Vidinis ir išorinis dvikryptis mikrofonas atitinkamai paima vidinį ir išorinį ausies aplinkos triukšmą, kad sukurtų atvirkštinę garso bangą, kad pašalintų triukšmą. Taip sukuriamas naujas gylio triukšmo mažinimas, geras garsumas ir nedidelis šnypštimas, bet šiek tiek duslus. Tai nėra tobulas mikrofonas, tačiau jis yra gana gerai girdimas žaidimams ir skambučiams. Apskritai, jis veikia pakankamai gerai tokio dydžio ir kainos ausinėms.

Kalbant apie akumuliatorių, „Lenovo LP5“ įkrovimo dėklas turi įmontuotą 250 mAh ličio polimero bateriją ir suteikia vartotojui dar 3,5 valandos nepertraukiamo atkūrimo tuo metu, kai ausinės yra visiškai įkrautos, ir akumuliatoriaus veikimo laiką. su įkrovimo dėklu gali pasiekti maždaug 12 valandų, o tai yra puiku. Pačią laikymo dėžutę galima įkrauti 1,5 valandos naudojant C tipą.

Jei manęs paklaustumėte, ar „Lenovo LP5“ yra gera investicija su puikiu geros garso kokybės dinamiškiems tvarkyklems ir elegantiško dizaino deriniu, tai taip yra. Tai pigios ausinės, tačiau tuo pat metu jos suteikia jums viską, ko reikia bet kuriose belaidėse ausinėse.

Parašykite komentarą